CAM modul Technisat TechniCrypt IRDETO CI+ Skylink, satelitní komplety,satelitni komplet,satelitní přístroje,satelitní parabola,satelitní parabola

e-satelity

Kontakty

  • tel: +420 776 333 195
  • tel2: +420 604 866 887
  • obchod@e-satelity.cz
  • www.e-satelity.cz
další kontakty

CAM modul Technisat TechniCrypt IRDETO CI+ Skylink - detail produktu

katalog zboží > CA moduly > CA moduly

fotka 1

CAM modul Technisat TechniCrypt IRDETO CI+ Skylink

nejprodávanější


Cena: 909,- Kč (vč. DPH)
Dostupnost: NENÍ SKLADEM
Výrobce: Technisat

Popis:

Dekódovací modul TechniCrypt Irdeto CI+ pro přijímače s CI/CI+ sloty. Dekóduje pomocí karet IRDETO (ICE) Skylink, CS Link a freeSAT by UPC Direct programy v novém kódovacím systému IRDETO PI-sys.

Modul má k dispozici rodičovský zámek a také CZ menu. K dispozici je unikátní funkce vypnutí systémových nebo chybových hlášení modulu (bližší popis naleznete v sekci Podpora). Uplatnění této funkce je především v současném použití dvou modulů v jednom přijímači.

S většinou přijímačů pracuje modul naprosto bez problémů. Firma TechniSat ve spolupráci s Omko Digital odladila software modulu speciálně právě pro nové přijímače TechniSat. Aktualizace softwaru bude možná přímo přes družici - funkce OTA.

Modul získal certifikát SKYLINK READY pro bezproblémový provoz s ICE/Irdeto kartami Skylink a CS Link.

Upozornění: Dekódovací modul obsahuje již nové rozhraní CI+, proto mohou být u některých přijímačů problémy ve spolupráci s tímto modulem. Modul nepracuje s PCI/USB satelitními kartami TechniSat.

 

Záruka 24 měsíců.

Objednat

ZbožíCena bez DPHCenaPočet kusů
CAM modul Technisat TechniCrypt IRDETO CI+ Skylink751,-909,-koupit